Przychodnia

W Centrum Medycznym w Rakoniewicach zapewniamy profesjonalną opiekę nad pacjentami ambulatoryjnych oraz nowoczesny sprzęt medyczny. Dysponujemy gabinetami konsultacyjnymi oraz zabiegowymi. Gwarantujemy podstawową i specjalistyczną opiekę zdrowotną.

Dbamy o to, by nasi pacjenci byli leczeni w komfortowych warunkach, a ich wizyty zawsze były zawsze dobrze zaplanowane. Wszystkich lekarzy specjalistów, nasi pacjenci mogą znaleźć w jednym miejscu. Wieloletnie doświadczenie w świadczeniu usług medycznych pozwala nam na odpowiadanie na potrzeby naszych pacjentów.

Kontaktując się z nami, nasi pacjenci mogą uzyskać szczegółowe informacje na temat przychodni i konkretnych usług medycznych. Wizyty umawiamy na dogodne dla naszych pacjentów godziny, co pozwala uniknąć kolejek.

przychodnia

Poradnie

Lekarze

lek.med Izabela Krukowska

lek. med. Przemysław Kluj

lek.med Angelina Przywarska

lek.med Włodzimierz Kowalczyk

lek. med. Jolanta Rosa

lek. med. Przemysław Stachowiak

lek.med. Stanisław Trąpczyński

lek. med Przemysław Osip

lek.med Jerzy Pankowski

Dr.n.med Maciej Goch 

Dr.n.med Jacek Jaroszewski

lek.med Magda Atarowska

Cennik

W Centrum Medycznym Rakoniewice nasi pacjenci mogą skorzystać z zabiegów i opieki lekarskiej w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia, ale także z prywatnych usług lekarskich. Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem.

Certyfikaty Lekarzy

Galeria

Wizyta w Poradni

Drodzy pacjenci, jeżeli kierujecie się do poradni specjalistycznej po raz pierwszy niezbędne będzie skierowanie, kontakt w strawie rejestracji z placówką oraz w dniu wizyty posiadać dowód tożsamości. Skierowanie po odbytej wizycie jest ważne rok lub jeżeli pacjent leczy się na tą samą jednostkę chorobową, wtedy skierowanie jest ważne dwa lata.

a