O Nas

Doskonale wiemy, jak ważna dla pacjentów jest specjalistyczna opieka lekarska, ale także wykwalifikowana kadra medyczna. W Centrum Medycznym w Rakoniewicach zatrudniamy najlepszych fachowców z całej Polski. Dzięki temu nasi pacjenci mają pewność, że zawsze znajdą u nas kompleksową opiekę medyczną.

Centrum Medyczne – leczenie prywatne i Narodowy Fundusz Zdrowia

Nasi pacjenci mogą liczyć na usługi medyczne w ramach umowy z NFZ, a także na prywatną opiekę lekarską. Specjalistyczne poradnie, a także 19 przychodni obsługuje 40 lekarzy z całego kraju. Są to specjaliści, którzy od wielu lat zajmują się m.in. zdrowiem piłkarzy Reprezentacji Polski, co również podkreśla wysoką jakość oferowanych przez nas usług medycznych. Nasi lekarze to nie tylko wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści, ale także praktycy, którzy dbają także o profilaktykę prozdrowotną naszych pacjentów.

Doświadczenie i komfort leczenia

W Centrum Medycznym w Rakoniewicach gwarantujemy podstawową i specjalistyczną opiekę zdrowotną. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem medycznym, a nasi lekarze wciąż dbają o podnoszenie swoich kwalifikacji zawodowych. Dbamy o to, by nasi pacjenci byli leczeni w komfortowych warunkach, a ich wizyty zawsze były zawsze dobrze zaplanowane.

Skontaktuj się z nami!